Mezoterapia igłowa

Mezoterapia ma szerokie zastosowanie, to bardzo skuteczna i bezpieczna metoda stosowana do poprawy jakości i wyglądu naszej skóry. Jest zarówno doskonałą metodą profilaktyczną starzenia się skóry, służącą zatrzymywaniu postępowania procesu powstawania zmarszczek i jednocześnie jest sposobem na poprawę kondycji i wyglądu skóry, jej odmłodzenia i rewitalizacji. Efekty zabiegu to m.in.: odbudowa struktury skóry, poprawa jej gęstości, wygładzenie rysów twarz i drobnych zmarszczek oraz redukcja przebarwień.

Mezoterapia igłowa jest dla Ciebie, jeżeli chcesz przywrócić młody, promienny wygląd skórze na twarzy, nawilżyć dogłębnie skórę właściwą i wygładzić rysy twarzy, zahamować wypadanie włosów oraz pobudzić ich porost.

Przebieg zabiegu:
Mezoterapia jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu bezpośrednio w skórę niewielkiej ilości substancji aktywnych. Substancjami najczęściej wykorzystywanymi w mezoterapii są związki: znieczulające miejscowo, lipotyczne, witaminy, aminokwasy, minerały i wyciągi roślinne. Wybór preparatu do mezoterapii jest uzależniony od rodzaju zabiegu i potrzeb pacjenta. Przed zabiegiem skóra zostaje powierzchownie znieczulona kremem. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Oferujemy zabiegi skóry twarzy szyi, dekoltu i skóry głowy. Najlepsze efekty daje mezoterapia wykonana w serii kilku zabiegów, od 4 do 6 zabiegów.

Przeciwwskazania:

  • ciąża i okres karmienia piersią
  • cukrzyca
  • choroba nowotworowa
  • stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi (np. Aspiryna)
  • stan zapalny skóry w miejscach poddawanych zabiegowi