Makijaż permanentny

makijazMakijaż permanentny to trwały i bezpieczny makijaż. Technika tego makijażu polega na wprowadzeniu hypoalergicznych barwników mineralnych do zewnętrznych warstw skóry. Makijaż dopasowywany jest do naturalnego kolorytu skóry i do typu urody. Cenimy sobie zadowolenie klientek dlatego też, dokładamy wszelkich starań, aby makijaż był wykonany perfekcyjnie. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie oraz wysokiej jakości pigmentach. Efekty zabiegu są trwałe i utrzymują się w skórze przez 2-4 lat. Na skutek działania czynników środowiskowych, a także w wyniku naturalnego procesu złuszczania się naskórka makijaż po kilku latach  zaczynają tracić na intensywności i blednie. Zaleca się zatem poddawanie się zabiegowi odświeżającemu.
Ten zabieg jest dla Ciebie, jeżeli chcesz poprawić kształt brwi, podkreślić oczy, podkreślić kontur ust, powiększyć je i wzmocnić ich barwę.

Przebieg zabiegu:
Zabieg rozpoczyna się od oczyszczenia i dezynfekcji skóry. Następnie wykonywany jest rysunek i dopasowywany zostaje kolor pigmentu. Obszar zastosowania barwnika, jego kolor i nasycenie dobierane są wyłącznie indywidualnie do typu urody. Kolejnym etapem jest znieczulenie miejscowe i iniekcja pigmentu pod skórę przy pomocy cieniutkich igieł. Wykonanie pełnego makijażu trwa od 1 do półtorej godziny.