Kwas hialuronowy

kwas-hialuronowyKwas hialuronowy to substancją występująca w naszym organizmie. Odpowiada za utrzymanie prawidłowego nawilżenia i elastyczności skóry. Ma szerokie zastosowanie w kosmetyce ponieważ nie powoduje alergii i jest w 100% bezpieczny. Do organizmu wpuszczamy substancję, do której jest on przyzwyczajony. Oczywiście, kwas podawany poprzez zastrzyki do skóry musi zawierać pewne dodatki – konserwanty, składniki nadające mu odpowiedni odczyn pH oraz substancje łączące cząsteczki kwasu i powodujące ich tzw. usieciowani o to za ich sprawą kwas wstrzyknięty w skórę nie rozkłada się chwilę po zabiegu, ale maksymalnie od 12 do 18 miesięcy. Zastosowanie kwasu hialuronowego to głównie redukcja i wypełnianie zmarszczek oraz modelowanie ust.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Ten zabieg jest dla Ciebie, jeżeli chcesz wypełnić fałdy nosowo – wargowe, zmarszczki na czole, zmarszczki wokół ust, zmarszczki na brodzie, „kurze Łapki”, zmarszczki między brwiami.

Przebieg zabiegu:
W trosce o komfort Pacjenta zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Kwas hialuronowy podawany jest za pomocą igły lub tępo zakończonej kaniuli do iniekcji  śródskórnych i podskórnych w wybrane okolice. Czas trwania zabiegu to ok. 15 min.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym

Ten zabieg jest dla Ciebie, jeżeli chcesz wymodelować kontu i kształt ust, odmłodzić swoje ust, zwiększyć objętość i nawilżenie ust, podnieść kąciki ust, zredukować zmarszczki wokół ust (tzw. zmarszczki palacza).

Przebieg zabiegu:
Z uwagi na wrażliwość miejsc poddanych zabiegowi stosowane jest znieczulenie miejscowe w postaci kremu lub znieczulenia przewodowego (dentystycznego). W przypadku korekty kształtu ust kwas hialuronowy wstrzykiwany jest w postaci żelu bardzo cienką igłą na granicy skóry i czerwieni warg, w przypadku ich powiększenia kwas wstrzykuje się w czerwień wargową.  

Gwarantujemy sterylność oraz wysoką jakość wykorzystanych preparatów.